Pg005wv-z Plastic GPON Gpon Olt Onu, de Eenheid ZX279127 van Wifi 1GE Gpon Onu

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OEM
Certificering: CE FCC
Modelnummer: Pg005wv-z
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: USD 20.6
Verpakking Details: Kartonnen doos
Levertijd: 7-30 werkdagen
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 10000 stuks per maand
kleur: Wit Chipset: ZX279127
Wifispaander: MT7603EN RAM: DDR3 128MB
Flash: NAND 128MB LAN Havens: 3 FE havens, 1 GE-haven
Hoog licht:

wifi epon onu

,

GPON OLT ONU

Plastic de Bijlagegpon ONU Apparaat van ZBT pg005wv-z met de Havens van Wifi en GE-

 

Zbt-pg005wv-z is een passief optisch die product van de netwerkcliënt door ons die bedrijf wordt gelanceerd op GPON-technologie in de breedbandtoegangsmarkt wordt gebaseerd. Het product voldoet aan de behoeften van telecommunicatieexploitanten FTTO (bureau), FTTD (Desktop) de gebruikers, van FTTH (huis), verleent hoge die bandbreedtetoegang op GPON wordt gebaseerd, en realiseert de uitvoerige diensten zoals gegevens en video.

 

  Gebruikt ZTE ZX279127 chipset, volledig - compatibel systeem met itu-t G.984.1/2/3/4

· Steunen die functie verpletteren

· Steunen 802,11 het draadloze standaardprotocol van b/g/n

· Het tarief 1.244Gbit/s van de steunenopstraalverbinding en neerstraalverbindingstarief 2.448Gbit/s

· Steunen 32 TCONTs, 256 GEMPORTs

· Steunen 1 GPON-opstraalverbindingshaven, 3 auto-adaptieve Ethernet-neerstraalverbindingshavens, 1 haven van de gigabit ethernet neerstraalverbinding, 1 USB2.0-havens

· Steunen FEC, SBA en DBA bandbreedtetoewijzing

· Steunen PLOAM en ingebed OMCI-beheer overeenkomstig de G.984-norm

· De functie van het de stroomuitvalalarm van het steunen sterven-Gas

· De opsporing van de steunenschurk ONU

· Het onweersafschaffing van de steunenuitzending

· De configuratie van de wijzevlan van de steunenhaven

· Steunt op g.984.4-Gebaseerd OMCI-beheerskanaal en steunen extern beheer RT-069

· De encryptie van steunengegevens AES128, multicast, VLAN en andere functies

· Steunensnmp, WEBbeheer

· Steunenonu automatische ontdekking/relatie opsporing/verre verbetering

· Steunen IPv4 en de dubbele stapel van IPv6 en DS-Lite, 6RD eigenschappen

· De classificatiefunctie van het steunen rijke en flexibele verkeer; steun HQoS om hiërarchische QoS te bereiken

· Steunen L2/L3 het multicast door:sturen, L2, L3, en NAPT-de dienst die verpletteren overbruggen

 

De specificatie van zbt-pg005wv-z ONU∣Hardware
Hardware

ZX279127-de bewerker van het dubbel-kern800mhz ARM Cortex A9

Ingebouwd 32KB-I-Geheim voorgeheugen, 32KB-D-Geheim voorgeheugen
DDR3 128MB ((Steunen tot 8Gb-capaciteit)

SPI-NAND 128MB

Protocolnorm

Itu-t G.984.1/2/3/4, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac

IEEE 802,3, IEEE 802.3u

Interface

1 * SC/PC-Volgzame optische interface van GPON, neerstraalverbindingstarief: 2,488 Gbps; opstraalverbindingstarief: 1,244 Gbps

1 * bevestigde 10/100/1000M basis-t aanpassingsrj45 interfaces, dwars-verbindt de steun directe aanpassings, transmissieafstand 100 meters

3 * 10/100/100M RJ45

1 * FXS-haven

1 * USB2.0-interfaces

1 * gelijkstroom-interface

1* POTTEN

Outputmacht
Het overbrengen van optische macht: 1~+4dBm
Het ontvangen van gevoeligheid Het ontvangen van gevoeligheid: ≤-28dBm
Leiden PWR, PON, LOS, LAN1, LAN2, LAN3, LAN4, FXS, WIFI, WPS, USB
Knoop 1 teruggestelde knoop, 1 WPS-knoop, 1 WIFI-knoop
Machtsadapter Gelijkstroom 12/1.5A. Voedingadapter
Maximummachtsconsumptie <12w>
WIFI-prestaties

1. WIFI-norm: IEEE 802.11b/g/n/ac, het steunen zowel 2.4GHz als 5GHz

2. Het werk wijze: het verpletteren en brugmodus

3. Steun 8*11n MIMO (het veelvoud brengt over en ontvangt) technologie

4. Steun bredere rf bandbreedte tot 160MHz

5. De modulatiewijze van de steun 256-QAM hoog-orde, het type van steun mimo-OFDM codage

6. De draadloze veiligheid van de steun64/128bit encryptie WEP/WPA/WPA2

Antenne antenne in alle richtingen van de de aanwinsten2.4g/5.8g dubbele frequentie van 2 * 3dbi de hoge
Bijlage Plastiek
Grootte, gewicht

Materiaalgrootte: 195mm (l) × 135mm (w) × 37mm (h)

Materiaal netto gewicht: 0.5kg

Milieuparameters

Het werk temperatuur: 0~50°C

Opslagtemperatuur: -40 tot 85 ° C

Het werk vochtigheid: 10% aan non-condensing 90%

Opslagvochtigheid: 10% aan non-condensing 90%

Toebehoren en verpakking Aangepast volgens klantenbehoeften

Contactgegevens
sales

Telefoonnummer : +8615818538755

WhatsApp : +8613048874535